Zwitserland op de Olympische Winterspelen 2022
Zwitserland op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Zwitserland | ||||||||||||||||
IOC-landcode | SUI | ||||||||||||||||
NOC | Swiss Olympic Association (de) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Winterspelen 2022 in Peking | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Zwitserland op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
Zwitserland op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | |||||||||||||||||
|
Zwitserland was een van de deelnemende landen aan de Olympische Winterspelen 2022 in Peking, China.
Medailleoverzicht
Deelnemers en resultaten
Alpineskiën
Zie Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Maximaal vier deelnemers per onderdeel
- Mannen
Naam | Onderdeel | 1e run | 2e run | Totaal | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Luca Aerni | Alpine combinatie | 1:47,03 | 20 | DNF | |||
Slalom | 55,63 | 19 | 50,20 | 3 | 1:45,83 | 14 | |
Gino Caviezel | Reuzenslalom | 1:03,90 | 10 | 1:07,30 | 6 | 2:11,20 | 7 |
Super G | n.v.t. | 1:21.76 | 16 | ||||
Yannick Chabloz | Alpine combinatie | DNF | niet geplaatst | ||||
Beat Feuz | Afdaling | n.v.t. | 1:42,69 | 1 | |||
Super G | n.v.t. | DNF | |||||
Niels Hintermann | Afdaling | n.v.t. | 1:44,08 | 16 | |||
Loïc Meillard | Alpine combinatie | 1:45,91 | 17 | DNF | |||
Reuzenslalom | DNF | niet geplaatst | |||||
Slalom | 54,22 | 4 | 50,67 | 10 | 1:44,89 | 5 | |
Justin Murisier | Alpine combinatie | 1:44,14 | 6 | 48,15 | 3 | 2:32,29 | 4 |
Reuzenslalom | DNF | niet geplaatst | |||||
Marco Odermatt | Afdaling | n.v.t. | 1:43,40 | 7 | |||
Reuzenslalom | 1:02,93 | 1 | 1:06,42 | 2 | 2:09,35 | 1 | |
Super G | n.v.t. | DNF | |||||
Stefan Rogentin | Afdaling | n.v.t. | 1:44,95 | 25 | |||
Super G | n.v.t. | 1:21.57 | 14 | ||||
Daniel Yule | Slalom | 55,06 | 13 | 49,89 | 2 | 1:44,95 | 6 |
Ramon Zenhäusern | Slalom | 54,72 | 11 | 50,75 | 11 | 1:45,47 | 12 |
- Vrouwen
Naam | Onderdeel | 1e run | 2e run | Totaal | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Aline Danioth | Slalom | 53,66 | 13 | 52,98 | 8 | 1:46,64 | 10 |
Jasmine Flury | Afdaling | n.v.t. | 1:34,00 | 15 | |||
Super G | n.v.t. | 1:14,43 | 12 | ||||
Michelle Gisin | Alpine combinatie | 1:33,42 | 12 | 52,25 | 1 | 2:25,67 | 1 |
Reuzenslalom | 59,19 | 9 | 58,36 | 9 | 1:57,55 | 10 | |
Slalom | 52,20 | 2 | 53,38 | 18 | 1:45,58 | 6 | |
Super G | n.v.t. | 1:13,81 | 3 | ||||
Lara Gut-Behrami | Afdaling | n.v.t. | 1:34,03 | 16 | |||
Reuzenslalom | 59,07 | 8 | 57,34 | 1 | 1:56,41 | 3 | |
Super G | n.v.t. | 1:13,51 | 1 | ||||
Joana Hählen | Afdaling | n.v.t. | 1:33,16 | 6 | |||
Wendy Holdener | Alpine combinatie | 1:33,41 | 11 | 53,31 | 3 | 2:26,72 | 2 |
Reuzenslalom | 59,21 | 10 | 58,11 | 7 | 1:57,32 | 9 | |
Slalom | 52,65 | 5 | 52,45 | 4 | 1:45,10 | 3 | |
Priska Nufer | Alpine combinatie | 1:33,15 | 10 | DNF | |||
Camille Rast | Reuzenslalom | 59,29 | 12 | 59,14 | 20 | 1:58,43 | 16 |
Slalom | 53,35 | 9 | 52,40 | 3 | 1:45,75 | 7 | |
Corinne Suter | Afdaling | n.v.t. | 1:31,87 | 1 | |||
Super G | n.v.t. | 1:14,49 | 13 |
- Gemengd
Naam | Onderdeel | Eerste ronde | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|
Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Rang | ||
Gino Caviezel Andrea Ellenberger Wendy Holdener Justin Murisier | Landenwedstrijd | CHN 4 - 0 | GER 2 - 2 | niet geplaatst | 6 |
Biatlon
Zie Biatlon op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Naam | Onderdeel | Tijd | Missers | Rang |
---|---|---|---|---|
Joscha Burkhalter | Individueel | 52:12,4 | 2 (0+2+0+0) | 22 |
Sprint | 26:28,3 | 2 (1+1) | 45 | |
Achtervolging | DNF | |||
Niklas Hartweg | Individueel | 55:19,7 | 4 (0+2+0+2) | 56 |
Sprint | 26:05,7 | 2 (1+1) | 37 | |
Achtervolging | 44:34,7 | 5 (1+3+0+1) | 38 | |
Sebastian Stalder | Individueel | 55:12,6 | 3 (0+1+1+1) | 53 |
Sprint | 25:48,3 | 0 (0+0) | 27 | |
Achtervolging | 44:10,7 | 4 (1+0+2+1) | 36 | |
Benjamin Weger | Individueel | 52:06,9 | 2 (0+0+1+1) | 19 |
Sprint | 26:39,6 | 1 (0+1) | 53 | |
Achtervolging | DNS | |||
Sebastian Stalder Benjamin Weger Niklas Hartweg Joscha Burkhalter | Estafette | 1:24:12,3 20:58,0 20:22,0 20:10,0 22:42,3 | 9 (1+4+0+4) 0 (0+0+0+0) 2 (0+1+0+1) 0 (0+0+0+0) 7 (1+3+0+3) | 12 |
- Vrouwen
Naam | Onderdeel | Tijd | Missers | Rang |
---|---|---|---|---|
Amy Baserga | Individueel | 52:25,1 | 5 (2+2+1+0) | 69 |
Sprint | 23:24,2 | 2 (2+0) | 54 | |
Achtervolging | 40:18,0 | 3 (1+0+1+1) | 39 | |
Selina Chernousova-Gasparin | Individueel | 51:43,8 | 7 (1+2+2+2) | 62 |
Lena Häcki | Individueel | 48:03,3 | 4 (0+2+1+1) | 24 |
Sprint | 22:30,3 | 2 (1+1) | 23 | |
Achtervolging | 38:27,5 | 4 (2+0+1+1) | 24 | |
Massastart | 43:14,2 | 9 (0+3+3+3) | 16 | |
Irene Cadurisch Lena Häcki Selina Chernousova-Gasparin Amy Baserga | Estafette | DNF DNF DNS DNS DNS | 3 (0+2+0+1) 3 (0+2+0+1) | 20 |
- Gemengd
Naam | Onderdeel | Tijd | Missers | Rang |
---|---|---|---|---|
Amy Baserga Lena Häcki Benjamin Weger Sebastian Stalder | Estafette | 1:09:06,0 18:39,9 18:44,0 15:23,8 16:18,3 | 13 (2+6+0+5) 5 (1+3+0+1) 5 (1+3+0+1) 1 (0+0+0+1) 2 (0+0+0+2) | 8 |
Bobsleeën
Zie Bobsleeën op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Naam | Onderdeel | Run 1 | Run 2 | Run 3 | Run 4 | Totaal | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Sandro Michel Michael Vogt * | Tweemansbob (m) | 59,57 | 7 | 59,90 | 3 | 59,59 | 5 | 59,77 | 4 | 3:58,83 | 4 |
Simon Friedli * Andreas Haas | 59,97 | 17 | 1:00,37 | 20 | 1:00,47 | 23 | 1:00,34 | 17 | 4:01,15 | 18 | |
Cyril Bieri Sandro Michel Luca Rolli Michael Vogt * | Viermansbob (m) | 59,23 | 13 | 59,22 | 7 | 59,18 | 12 | 59,44 | 9 | 3:57,07 | 11 |
Fabio Badraun Adrian Fassler Simon Friedli * Andreas Haas | 59,71 | 23 | 1:00,01 | 23 | 59,57 | 20 | niet geplaatst | 24 | |||
Melanie Hasler | Monobob (v) | 1:05,18 | 6 | 1:05,86 | 11 | 1:06,21 | 13 | 1:05,56 | 6 | 4:22,81 | 7 |
Melanie Hasler * Nadja Pasternack | Tweemansbob (v) | 1:01,65 | 7 | 1:01,85 | 6 | 1:01,77 | 7 | 1:01,56 | 3 | 4:06,83 | 6 |
Martina Fontanive * Irina Strebel | 1:02,48 | 20 | 1:02,35 | 18 | 1:02,35 | 19 | 1:02,41 | 17 | 4:09,59 | 20 |
* – Geeft de bestuurder van de slee aan
Curling
Zie Curling op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Team | Onderdeel | Groepsfase | Tiebreaker | Halve finale | Finale / BM | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Rang | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Rang | ||
Benoît Schwarz Sven Michel Peter de Cruz Valentin Tanner Pablo Lachat | Mannen | NOR 4 - 7 | ROC 6 - 3 | CAN 5 - 3 | DEN 8 - 6 | ITA 4 - 8 | GBR 5 - 6 | USA 4 - 7 | CHN 5 - 6 | SWE 10 - 8 | 7 | -- | |||
Alina Pätz Silvana Tirinzoni Esther Neuenschwander Melanie Barbezat Carole Howald | Vrouwen | GBR 6 - 5 | CHN 7 - 5 | ROC 8 - 7 | DEN 8 - 5 | CAN 8 - 4 | SWE 5 - 6 | USA 9 - 6 | KOR 8 - 4 | JPN 8 - 4 | 1 | n.v.t. | JPN 6 - 8 | SWE 7 - 9 | 4 |
Jenny Perret Martin Rios | Gemengddubbel | CHN 6 – 7 | ITA 7 - 8 | GBR 8 - 7 | CAN 5 - 7 | SWE 1 - 6 | CZE 11 - 3 | AUS 6 - 9 | USA 6 - 5 | NOR 5 - 6 | 7 | -- |
Freestyleskiën
Zie Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Aerials
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sprong 1 | Sprong 2 | Sprong 1 | Sprong 2 | Sprong 3 | |||||||
Nicolas Gygax | Mannen | 101,77 | 20 | 103,62 | 18 | niet geplaatst | 24 | ||||
Noé Roth | 123,08 | 3 | Bye | 122,13 | 6 | 110,41 | 10 | niet gepl. | 8 | ||
Pirmin Werner | 112,22 | 14 | 123,45 | 2 | 126,24 | 1 | 114,93 | 7 | 111,50 | 4 | |
Alexandra Bär | Vrouwen | 67,72 | 21 | 56,26 | 17 | niet geplaatst | 23 | ||||
Alexandra Bär Pirmin Werner Noé Roth | Team | n.v.t. | 300,62 65,83 128,00 106,79 | 4 | 276,01 57,01 109,00 110,00 | 4 | n.v.t. | 4 |
- Big air
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Run 1 | Run 2 | Run 3 | Totaal | Rang | Run 1 | Run 2 | Run 3 | Totaal | Rang | ||
Fabian Bösch | Mannen | 81,00 | 80,75 | 161,75 | 17 | niet geplaatst | 17 | ||||
Kim Gubser | 79,75 | 41,50 | 121,25 | 23 | niet geplaatst | 23 | |||||
Andri Ragettli | 89,75 | 78,00 | 167,75 | 14 | niet geplaatst | 14 | |||||
Colin Wili | 77,50 | 20,75 | 98,25 | 25 | niet geplaatst | 25 | |||||
Mathilde Gremaud | Vrouwen | 88,25 | 71,00 | 159,25 | 6 | 89,25 | 93,25 | 182,50 | 3 | ||
Sarah Höfflin | 85,50 | 64,00 | 149,50 | 9 | 82,50 | 76,25 | 158,75 | 6 |
- Halfpipe
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Run 1 | Run 2 | Beste | Rang | Run 1 | Run 2 | Run 3 | Beste | Rang | ||
Robin Briguet | Mannen | 72,25 | 3,00 | 72,25 | 11 | 21,75 | 6,75 | 3,00 | 21,75 | 12 |
Rafael Kreienbühl | 60,50 | 4,00 | 60,50 | 15 | niet geplaatst | 15 |
- Moguls
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Run 1 | Run 2 | Run 1 | Run 2 | Run 3 | |||||||||||||||||
Tijd | Score | Totaal | Rang | Tijd | Score | Totaal | Rang | Tijd | Score | Totaal | Rang | Tijd | Score | Totaal | Rang | Tijd | Score | Totaal | Rang | ||
Marco Tadé | Mannen | 25,03 | 59,49 | 74,48 | 15 | 25,23 | 55,72 | 70,45 | 10 | 24,48 | 58,99 | 74,71 | 18 | niet geplaatst | 18 |
- Skicross
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Achtste finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Rang | Rang | Rang | Rang | ||
Joos Berry | Mannen | 1:13,43 | 21 | 2 | 4 | niet geplaatst | |
Romain Détraz | 1:13,69 | 27 | 3 | niet geplaatst | |||
Alex Fiva | 1:11,94 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | |
Ryan Regez | 1:12,44 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | |
Talina Gantenbein | Vrouwen | 1:18,31 | 9 | 2 | 3 | niet geplaatst | |
Saskja Lack | 1:19,21 | 13 | 3 | niet geplaatst | |||
Fanny Smith | 1:17,06 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 |
- Slopestyle
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Run 1 | Run 2 | Beste | Rang | Run 1 | Run 2 | Run 3 | Beste | Rang | ||
Fabian Bösch | Mannen | 53,83 | 74,53 | 74,53 | 10 | 78,05 | 51,46 | 13,98 | 78,05 | 6 |
Kim Gubser | 76,71 | DNS | 76,71 | 8 | DNS | 12 | ||||
Andri Ragettli | 76,98 | 85,08 | 85,08 | 1 | 78,20 | 83,50 | 33,95 | 83,50 | 4 | |
Colin Wili | 54,45 | 38,03 | 54,45 | 19 | niet geplaatst | 19 | ||||
Mathilde Gremaud | Vrouwen | 39,41 | 63,46 | 63,46 | 12 | 1,10 | 86,56 | 46,96 | 86,56 | 1 |
Sarah Höfflin | 35,38 | 48,96 | 48,96 | 20 | niet geplaatst | 20 |
IJshockey
Zie IJshockey op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Onderdeel | Groepsfase | Play-off | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Rang | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Opponent Score | Rang | |
Mannen | ROC 1-0 | CZE 2-1 | DEN 3-5 | n.v.t. | 10 | CZE 2-4 | FIN 5-1 | niet geplaatst | ||
Vrouwen | CAN 12-1 | ROC 5-2 | USA 0-8 | FIN 3-2 | 5 | n.v.t. | ROC 4-2 | CAN 10-3 | FIN 0-4 | 4 |
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | |
---|---|---|---|
Santeri Alatalo Andres Ambühl Sven Andrighetto Reto Berra Christoph Bertschy Enzo Corvi Raphael Diaz Michael Fora Leonardo Genoni Gaëtan Haas Fabrice Herzog Grégory Hofmann Denis Hollenstein Romain Loeffel Denis Malgin Christian Marti Simon Moser Killian Mottet Mirco Müller Sven Senteler Dario Lino Simion Ramon Untersander Joren van Pottelberghe Joël Vermin Yannick Weber | mannen | kwartfinale | |
Andrea Brändli Nicole Bullo Lara Christen Rahel Enzler Sarah Forster Sinja Leemann Lena-Marie Lutz Alina Marti Saskia Maurer Keely Moy Alina Müller Kaleigh Quennec Evelina Raselli Lisa Rüedi Dominique Rüegg Noemi Ryhner Shannon Sigrist Caroline Spies Phoebe Staenz Lara Stalder Nicole Vallario Stefanie Wetli Laura Zimmermann | vrouwen | bronzen finale |
Kunstrijden
Zie Kunstrijden op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Individueel
Naam | Onderdeel | KK | VK | Totaal | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Score | Rang | ||
Lukas Britschgi | Mannen | 76,16 | 24 | 136,42 | 23 | 212,58 | 23 |
Alexia Paganini | Vrouwen | 61,06 | 19 | 107,85 | 22 | 168,91 | 22 |
Rodelen
Zie Rodelen op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Individueel
Naam | Onderdeel | Run 1 | Run 2 | Run 3 | Run 4 | Totaal | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Natalie Maag | Vrouwen | 59,018 | 11 | 59,117 | 13 | 58,913 | 14 | 58,892 | 10 | 3:55,940 | 9 |
Schaatsen
Zie Schaatsen op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Naam | Onderdeel | Uitslag | |
---|---|---|---|
Tijd | Rang | ||
Livio Wenger | 5000 m | 6:27,01 | 18 |
- Massastart
Naam | Onderdeel | Halve finale | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Punten | Tijd | Rang | Punten | Tijd | Rang | ||
Livio Wenger | Mannen | 20 | 7:44,08 | 3 | 4 | 7:47,86 | 7 |
Nadja Wenger | Vrouwen | 0 | 8:31,50 | 10 | niet geplaatst |
Schansspringen
Zie Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Eerste ronde | Finaleronde | Totaal | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Afstand | Score | Rang | Afstand | Score | Rang | Afstand | Score | Rang | Score | Rang | ||
Simon Ammann | Normale schans | 96,0 | 100,4 | 12 | 101,0 | 123,7 | 25 | 97,0 | 115,8 | 24 | 239,5 | 25 |
Grote schans | 121,5 | 109,9 | 24 | 131,5 | 122,4 | 27 | 132,5 | 129,0 | 20 | 251,4 | 25 | |
Gregor Deschwanden | Normale schans | 96,5 | 106,4 | 7 | 99,5 | 127,6 | 20 | 99,0 | 123,2 | 16 | 250,8 | 17 |
Grote schans | 119,0 | 104,8 | 29 | 132,0 | 127,8 | 20 | 131,5 | 126,4 | 24 | 254,2 | 22 | |
Killian Peier | Normale schans | 93,0 | 92,8 | 20 | 90,5 | 114,6 | 37 | niet geplaatst | 37 | |||
Grote schans | 113,5 | 94,8 | 39 | 130,0 | 123,5 | 26 | 129,0 | 122,0 | 27 | 245,5 | 27 | |
Dominik Peter | Normale schans | 91,5 | 88,9 | 25 | 95,5 | 116,0 | 35 | niet geplaatst | 35 | |||
Grote schans | 115,0 | 98,4 | 34 | 126,0 | 114,3 | 36 | niet geplaatst | 36 | ||||
Dominik Peter Gregor Deschwanden Simon Ammann Killian Peier | Landenwedstrijd | n.v.t. | 112,0 122,0 116,0 118,5 | 367,0 87,7 103,6 87,5 88,2 | 8 8 6 8 8 | 119,0 123,5 121,5 124,0 | 424,5 103,4 110,6 104,9 105,6 | 7 7 5 6 8 | 791,5 191,1 214,2 192,4 193,8 | 8 |
Skeleton
Zie Skeleton op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Naam | Onderdeel | Run 1 | Run 2 | Run 3 | Run 4 | Totaal | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Basil Sieber | Mannen | 1:01,95 | 21 | 1:02,16 | 22 | 1:02,72 | 25 | niet geplaatst | 22 |
Snowboarden
Zie Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Big air
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sprong 1 | Sprong 2 | Sprong 3 | Totaal | Rang | Sprong 1 | Sprong 2 | Sprong 3 | Totaal | Rang | ||
Jonas Bösiger | Mannen | 60,00 | 15,75 | 75,75 | 27 | niet geplaatst | 27 | ||||
Nicolas Huber | 64,25 | 75,00 | 139,25 | 14 | niet geplaatst | 14 | |||||
Ariane Burri | Vrouwen | 57,75 | 27,25 | 85,00 | 23 | niet geplaatst | 23 | ||||
Bianca Gisler | 63,50 | 63,75 | 127,25 | 13 | niet geplaatst | 13 |
- Halfpipe
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Run 1 | Run 2 | Beste | Rang | Run 1 | Run 2 | Run 3 | Beste | Rang | ||
Patrick Burgener | Mannen | 70,75 | 73,00 | 73,00 | 11 | 54,50 | 5,75 | 69,50 | 69,50 | 11 |
David Hablützel | 15,50 | 14,00 | 15,50 | 24 | niet geplaatst | 24 | ||||
Jan Scherrer | 73,50 | 79,25 | 79,25 | 8 | 70,50 | 87,25 | 7,50 | 87,25 | 3 | |
Berenice Wicki | Vrouwen | 71,50 | 40,50 | 71,50 | 8 | 76,25 | 74,75 | 11,25 | 76,25 | 7 |
- Parallelreuzenslalom
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Achtste finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Tegenstander Tijd | Rang | ||
Gian Casanova | Mannen | 1:25,13 | 28 | niet geplaatst | ||||
Dario Caviezel | 1:22,35 | 14 | Andreas Prommegger +0,16 | niet geplaatst | ||||
Nevin Galmarini | 1:23,44 | 21 | niet geplaatst | |||||
Ladina Jenny | Vrouwen | 1:28,98 | 17 | niet geplaatst | ||||
Jessica Keiser | 1:47,15 | 28 | niet geplaatst | |||||
Patrizia Kummer | 1:28,48 | 12 | Julia Dujmovits +0,20 | niet geplaatst | ||||
Julie Zogg | 1:28,40 | 11 | Carolin Langenhorst +0,08 | niet geplaatst |
- Slopestyle
Naam | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Run 1 | Run 2 | Beste | Rang | Run 1 | Run 2 | Run 3 | Beste | Rang | ||
Jonas Bösiger | Mannen | 40,11 | 17,58 | 40,11 | 25 | niet geplaatst | 25 | |||
Nicolas Huber | 50,46 | 54,58 | 54,58 | 20 | niet geplaatst | 20 | ||||
Ariane Burri | Vrouwen | 33,15 | 65,55 | 65,55 | 12 | 21,40 | 24,01 | 18,86 | 24,01 | 12 |
Bianca Gisler | 40,35 | 38,43 | 40,35 | 20 | niet geplaatst | 20 |
- Snowboardcross
Naam | Onderdeel | Plaatsingsronde | Achtste finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Run 1 | Run 2 | Snelste | Rang | |||||||||
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Plaats | Plaats | Plaats | Plaats | Rang | ||||
Kalle Koblet | Mannen | 1:19,39 | 22 | 1:18,94 | 5 | 1:18,94 | 22 | 3 | niet geplaatst | |||
Lara Casanova | Vrouwen | 1:26,89 | 26 | 1:24,12 | 1 | 1:24,12 | 17 | 3 | niet geplaatst | |||
Sophie Hediger | 1:25,14 | 15 | Bye | 1:25,14 | 15 | 3 | niet geplaatst | |||||
Sina Siegenthaler | 1:26,62 | 25 | 1:27,44 | 12 | 1:26,62 | 28 | 2 | 4 | niet geplaatst | |||
Sophie Hediger Kalle Koblet | Team | n.v.t. | 2 | 4 | niet gepl. | 7 |
Externe link
- Olympics.com/en/beijing-2022